hakkimizda

hali-yikama2003 yılında halı yıkama sektörüne giriş yapan Altaş Halı Yıkama kurulduğu günden bu yana güvenilir hizmet kalitesini kendisine ilke edinmiş, müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı konusunda ilkelerinden asla taviz vermeyen Ankara halı yıkama firmaları arasında en kısa zamanda kendisini teknolojiyle bütünleştirip Ankara halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

 

 

profesyonel-hali-yikamaAltaş Halı Yıkama son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makinaları, halı silkme makinaları, halı kurutma makinaları ve halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla tam kapasite hizmet vermektedir. Yaptığı hizmette kalite sınırlarının en üst çıtasını zorlayan bir anlayışla çalışan firmamız verdiği güvenilir halı yıkama kalitesiyle bünyesinde binlerce kayıtlı müşterisini barındırmaktadır.

 

ankara-hali-yikamaHizmet verdiğimiz bölgeler açısından en geniş hizmet alanına sahip Altaş Halı Yıkama Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve Eryaman ilçelerimizde ücretsiz servis ağımızla yılın her günü, dört mevsim, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Sizlere sağlıklı yaşam alanları sunmak adına imkanlarımızı maksimum sınırda kullanarak memnuniyetinizi görmek bizim için en büyük ödüldür.