ankara-hali-yikamaFirmamız halı yıkama hizmetini son teknoloji makineleri ve uzman çalışma ekibi ile profesyonel olarak vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız kazanmış olduğu referanslar ilede Ankara`nın gözde halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Vermiş olduğu üstün kalitedeki hizmetin yanı sıra siz değerli müşterilerine uygun fiyat seçeneği sunmaktadır. Halı yıkama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için halı yıkama süreçinde geçen aşamaları yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

1. AŞAMA: TOZ ALMA

ankara-hali-yikama-hizmeti-1Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı temizleme bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden gecen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. Bu aşama halı temizleme (yıkama) konusunda en önemli aşamalardan birisidir. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan kum, toz vb. maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması imkânsız hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.

 

2. AŞAMA: HALI YIKAMA

ankara-hali-yikama-hizmeti-2Toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp vakumlanır.

 

 

3. AŞAMA: SANTRİFÜJ

Ankara-hali-yikama-hizmeti-3Bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir zaman zarar görmez.

 

4. AŞAMA: HAVALANDIRMA ASKILARI

ankara-hali-yikama-hizmeti-4Santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur.

 

 

5. AŞAMA: HAV ALMA

Ankara-hali-yikama-hizmeti-5Kurutma odasından çıkan halılarınız hav alma makinesinde havı alınıp yatımına taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.

 

 

6. AŞAMA: PAKETLEME

ankara-hali-yikama-hizmeti-6Havı alınan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

 

 

 

ÖZEL HALI TÜRLERİ

ankara-ozel-hali-turleriÖzel halı yıkama hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Yün halı, Isparta halı, hereke halı, cin halısı, ipek halı gibi özel ve degerli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatca ve güvenli bir bicimde yapılmaktadır. Bilincsiz halı yıkama fabrikalarının bozduğu renklerinin soldurdugu halıların yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz. Halı yıkama işleminin yanında eskitme hizmetimizde bulunmaktadır.

http://ankarahaliyikamaci.com/wp-content/uploads/2016/08/ankara-hali-yikama-1.jpghttp://ankarahaliyikamaci.com/wp-content/uploads/2016/08/ankara-hali-yikama-1-150x150.jpgAltaş Halı YıkamaHizmetlerimizankara halı yıkama,ankara halı yıkama firmaları,ankara halı yıkama fiyatları,ankara ucuz halı yıkama
Firmamız halı yıkama hizmetini son teknoloji makineleri ve uzman çalışma ekibi ile profesyonel olarak vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız kazanmış olduğu referanslar ilede Ankara`nın gözde halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Vermiş olduğu üstün kalitedeki hizmetin yanı sıra siz değerli müşterilerine uygun fiyat seçeneği sunmaktadır. Halı yıkama hizmetimiz...